Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Britský miláčik Olly Murs má nový videoklip!

máj 29, 2015 - 02:00
Sladký príbeh dvoch priateľov, ktorý si uvedomia, že sa do seba zamilovali. Práve o tom je nový videoklip anglického speváka Ollyho Mursa. Singel Beautiful To Me je z jeho posledného albumu Never Been Better. Interpret z Veľkej Británii sa už v Nedeľu predstaví vo Viedni!
Foto: 

Nové hudobné video, lámača ženských a možno aj mužských sŕdc z Veľkej Británie mieri opäť na naše city. Príbeh doslova ako z romantického filmu pozná asi každý z nás, no stále nás baví. Beautiful To Me je štvrtý singel z úspešného albumu Never Been Better. Spevákova štvrtá štúdiová nahrávka sa vo Veľkej Británii dostala na vrchol predajného rebríčka albumov. Fanúšikovia zrejme budú sklamaný z toho, že video ponúka len niekoľko sekúnd záberov na samotného speváka.

Olly Murs bude už túto Nedeľu na dosah Slovenskému publiku. Svojím fanúšikom zaspieva v Rakúskej metropole. Viedeň navštívi so svojim úspešným turné - Never Been Better Tour 2015. Európska koncertná šnúra začala v Marci vo Veľkej Británii, kde boli koncerty beznádejne vypredané. Známu Londýnsku O2 arénu sa talentovanému spevákovi podarilo naplniť do posledného miesta hneď štyri krát! Európska časť turné končí 10. Júna v Dánsku. Následne v auguste navštívi Olly so svojou show Austráliu.

Mursa zrejme mnohí poznajú z britskej speváckej šou X-Factor. Olly patrí medzi jej najúspešnejších účastníkov a v novej sérii nahradí súčasného moderátora Caroline Flacka. Ten šou po ôsmych sezónach z vlastnej iniciatívy opúšťa.

Na koncerte Ollyho Mursa vo Viedni nebude v nedeľu chýbať ani naša redakcia! 

Dušan Marko, Foto: Olly Murs Facebook

- - Inzercia - -