Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Návod/Ranné líčenie pre lenivé: Stačí 10 minút a budete krásna po celý deň!

máj 06, 2018 - 09:17
Vstávate ráno oveľa skôr len preto, aby ste sa okrem bežnej rutiny stihli aj nalíčiť? Alebo ste od myšlienky denného make-upu radšej upustili? Nechajte si poradiť od profesionálneho vizážistu Tomáša Vidu. Na líčenie, s ktorým sa budete cítiť krásna po celý deň vám naozaj stačí desať minút a niekoľko kvalitných líčidiel.
Foto: 

Nepodceňujte výber make-upu

Vedeli ste, že nielen odtieň, ale aj typ make-upu je dôležitý? Pre expresné nalíčenie voľte produkt, ktorý obsahuje aj podkladovú bázu. V jedinom kroku pleť vyhľadí, farebne zjednotí a zároveň bude držať na svojom mieste počas celého dňa. Vďaka zmatňujúcemu efektu ho už nemusíte fixovať púdrom a ušetríte ďalšie minúty.

licenie.jpg

Foto: 
Dermacol

Dlhotrvácny efekt a expresné nalíčenie vám zaručí Inovatívny dvojfázový make-up, Dermacol – 7,69 eur

Trošku farby na líčka

Mnoho dám považuje kontúrovanie za zbytočnosť, najmä v rannom zhone. Na dosiahnutie sviežeho vzhľadu vám však postačí doslova pár ťahov štetcom. Zabudnite na náročné postupy a množstvo produktov. Zvoľte lícenku s jemnými trblietkami a výsledný efekt vás príjemne prekvapí.

licenie1.jpg

Foto: 
Dermacol

Farba na líčka s rozjasňovačom, Dermacol – 9,59 eur obsahuje dva produkty v jednom, takže šetrí nielen čas, ale aj miesto v kozmetickej taštičke.

Dokonalé obočie je základ

Či už obočie farebne vyplníte práškovým tieňom, alebo len jednoducho vyčešete je iba na vás. Aby ste však zvýraznili jeho prirodzený tvar, rozjasnite oblasť pod obočím. Pomôže obojstranná ceruzka, ktorú nanesiete tesne pod spodnú líniu obočia a jemne rozmažete.

licenie12.jpg

Foto: 
Dermacol

Korektor a rozjasňovač pod obočie Gorgeous Eyebrow, Dermacol – 7,69 eur zdôrazní prirodzený tvar vášho obočia.

Dymový efekt na pár ťahov

Jemné dymové líčenie vhodné aj na bežný deň dosiahnete jednoducho pomocou tmavosivého krémového očného tieňa. Aplikujte ho do vonkajšieho kútika a niekoľkými ťahmi štetca rozmažte dostratena. Rovnaký postup zopakujte aj popri línii spodných rias. Na záver naneste do vnútornej strany viečka svetlý práškovým očný tieň a zapracujte. Ideálne sú jemné pudrové odtiene.

dermacol1.jpg

Foto: 
Dermacol

Očný tieň a linka 2 v 1 Intense Colour, Dermacol - 5,69 eur si vás získa svojou dlhotrvácnou textúrou.

Bez riasenky to nepôjde

Jedným z posledných, no naozaj dôležitých krokov je líčenie rias. So správnou riasenkou to zvládnete naozaj rýchlo. Zužujúci tvar kefky a husté štetiny vaše riasy dokonale vykreslia, predĺžia a oddelia len niekoľkými ťahmi.

dermacol2.jpg

Foto: 
Dermacol

Selfie riasenka, Dermacol – 5,69 eur je síce malá, ale naozaj šikovná.

Rúž, ktorý vydrží

Farebný rúž dodá ten správny punc akémukoľvek líčeniu. Pokojne siahnite po výrazných farbách, ak zvolíte matnú verziu, určite neurobíte krok vedľa. Navyše, tieto rúže sú dlhotrvácne, takže sa nemusíte neustále kontrolovať v zrkadle.

mask.jpg

Foto: 
Dermacol

Tekutý matný rúž Matte Mania, Dermacol – 7,69 eur je dostupný v 25 výrazných, ale aj nude odtieňoch, ktoré nevysúšajú pery ani po niekoľkých hodinách nosenia.

- - Inzercia - -