Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kim Kardashian opäť terčom kritiky. Za všetko môže jej dcéra

január 02, 2019 - 12:00
Od Vianoc ubehlo sotva pár dní, no hejteri sú opäť v plnej zbroji. Presne to si zrejme myslí známa postavička Kim Kardashian, keď číta komentáre k jej fotografiám uverejneným na sociálnej sieti.
Foto: 
Shutterstock

Počas vianočných sviatkov celá rozvetvená rodinka Kardashian samozrejme nešetrila oslavami a stretnutiami, z ktorých vznikli desiatky vydarených fotografií. Kým po zverejnení tradičnej „Kardashian vianočnej karty“ státisíce ľudí zaujímalo predovšetkým to, kde sa nachádza zbytok rodiny na čele s mamou Kris Jenner, v súvislosti so zábermi z ich nedávnej vianočnej párty sa kritika ešte znásobila.

vianoce_kim.jpg

Foto: 
Instagram

Dôvodom je prvorodená dcéra hviezdneho páru North West (5), ktorá si na mecheche vyrazila s krikľavo červeným rúžom na perách. Ani nie po minúte od uverejnenia fotografie sa na Kim vrhla spŕška kritiky premotivovaných mamičiek, ktoré okamžite odsúdili módne výstrelky tohto druhu.

Kim sa spočiatku bránila a dcérkino líčenie ospravedlňovala špeciálnou, čiže vianočnou príležitosťou. Následne prezradila, že rúž bude možné už čoskoro zakúpiť ako produkt jej kozmetickej značky KKW BEAUTY. Neskôr sa na obhajovanie vlastných rozhodnutí vykašľala. Pravdepodobne usúdila, že tu je každá námaha zbytočná. Koniec koncov, ako obvykle. Veď to poznáte - niektorým ľuďom skrátka nevysvetlíte ...

vanoce.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -