Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Kylie Jenner obhajuje svoj "prirodzený" výzor týmito slovami

marec 27, 2019 - 08:00
Najmladšia miliardárka sveta má už plné zuby rečí o jej estetických vylepšeniach. Preto sa rozhodla uviesť veci na pravú mieru.
Foto: 
Shutterstock

"Ľudia si myslia, že som išla pod nôž a nechala si kompletne prerobiť tvár, čo je úplný nezmysel. Nikdy som nepodstúpila plastiku. To by som neurobila," posťažovala sa fanúšikom. Za jej do očí bijúcu fyzickú premenu údajne vďačí kvalitnému líčeniu. Ako tvrdí, podaktorí ľudia ešte aj dnes podceňujú obrovskú schopnosť make-upu vyzdvihnúť na tvári to pekné a šikovne zamaskovať nedostatky.

Jediné, čo Kylie priznáva, boli v minulosti niekoľkokrát zväčšené pery, botox na redukciu i zamedzenie tvorby vrások a tvárové výplne. Nuž, to je v jej mladom veku tiež dosť. Apropo, odborníci majú na Kylie-ne vyjadrenia iný názor. Podľa nich si dala matka ročnej dcérky Stormi upraviť poprsie, odstávajúce uši, vložiť implantáty do pozadia, odsať tuk z brucha a samozrejme zúžiť nos.

Z Kardashianky sa stala bravúrna obchodníčka, ktorú na výslnie vynieslo nielen účinkovanie v rodinnej šou, ale tiež vlastný kozmetický biznis. Hoci podniká so "šminkami", až také zázračné, ktoré by z jej niekdajšieho tuctového výzoru dokázali vykúzliť novodobú femme fatale, sme v rozsiahlom portfóliu značky Kylie Cosmetics nenašli. A vy?

S partnerom a ich spoločnou dcérkou

Zmena Kylie Jenner v priebehu posledných rokov je očividná

Zdroj foto: Shutterstock.com, Facebook Kylie Jenner

- - Inzercia - -