Dnes je sobota, 25.september 2021, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

Ani telá známych modeliek či herečiek nie sú také bezchybné, ako si myslíme!

november 25, 2019 - 08:00
Na titulkách magazínov, na pódiu, či vo filmoch vyzerajú ako dokonalosť sama o sebe. Telo bez jedinej chybičky, hladké línie, ani náznak pomarančovej kože, či nepríjemných priehlbiniek na stehnách.
Foto: 

Zdá sa však, že viac ako ony majú na tom zásluhu najmä šikovné maskérky a grafici, ktorí dokážu dokonale maskovať ich nedostatky. Keď potom slávne hviezdy stretnete na nákupe, na pláži, alebo počas vystupovania z auta dajú možnosť vyniknúť svojim stehnám, zadku, či bruchu, zostane stáť s otvorenými ústami. Aj hviezdy straší celulitída!

ALESSANDRA AMBROSIO

Ani svetové modelky to nemajú jednoduché a napriek tomu, že anjelik z Victoria Secret má postavu pätnásťročnej tinedžerky, pri bližšom zistení nájdete na jej stehnách celulitídu. Matka dvoch detí však tento nedostatok absolútne nerieši a po svete pobehuje v šortkách. „Snažím sa kožu dostať do formy cvičením, vďaka pravidelnému pohybu si zlepšujem krvný obeh, ktorý bunky zbaví toxínov, prezrádza svoj recept.

BRITNEY SPEARS

Speváčka počas kariéry niekoľkokrát rýchlo pribrala a následne schudla, čo sa zákonite podpísalo aj na kvalite jej kože. Aktuálne má „chudšie“ obdobie, ale pomarančová koža na jej nohách je neprehliadnuteľná. Britney si s tým však vôbec neláme hlavu a po svete sa procedúruje v minišatách. Zastrája sa, že začne opäť pravidelne cvičiť, pretože má dosať dlhodobý 15-miliónový kontrakt na šou v Las Vegas.

COURTENEY COX

Päť kríťikov na chrbte a nohy s pomarančovou kožou, ale herečka to nerieši. „Nemusím súperiť s dvadsaťročnými herečkami, kto ma chce vo filme, či v seriáli, obsadí ma. Nebehám tam v plavkách,“ odkázala kritikom, keď sa jej pýtali na drobné chybičky jej postavy. Treba však uznať, že vo svojom veku má napriek kozmetickým maličkostiam postavu ako lusk.

EVA LONGORIA

Krásna Zúfalá manželka je idolom miliónov mužov, ani jej exkluzívna postava však nie je dokonalá. Herečka má na stehnách výraznú celulitídu. „Neriešim,“ odpovedala stroho, keď sa jej na tieto nedostatky pýtali v televíznej šou.

HALE BERRY

Na jej tmavšej pokožke sa celulitída dlhší čas maskovala lepšie, ale aj ju už čas aj jamky na stehnách  dobehli. Má však recept, ako sa nepríjemných defektov postavy zbaviť: „Každý deň si pridám do sprchového gélu mletú kávu, ktorú nevypijem. Kofeín s pílingovým efektom totiž podporuje krvný obeh a vyhladzuje pokožku.“ Tak to skúsime aj my, Halle!

HAYDEN PANETIERRE

Herečka nikdy nepatrila medzi tých, ktorí sú posadnutí vypracovanosťou tela, prípadne extra štíhlosťou. „Mám telo, aké mám, a je veľmi ťažké, keď za vami stojí niekto na pláži s fotoaparátom, pretože chce zaznamenať veľkosť vášho zadku a celulitídu, ktorej sa nevyhnete,“ vraví. Dodáva, že sa snaží nevšímať si tieto poznámky, lebo vraj tí, ktorí ich šíria, sa snažia odpútať pozornosť od vlastných nedostatkov.

JENNIFER LOPEZ

Kto si myslím že strava a pravidelný pohyb sú kľúčom k dokonalej postave a pokožke, je na omyle. Dôkazom je aj Jennifer, ktorá denne trávi hodiny v posilňovni, odmalička tancuje a tučné jedlá sú pre ňu tabu. Napriek tomu má mohutný zadok a kyprejšie nohy, ktoré takisto ohrozuje pomarančová koža.

JENNIFER ANISTON

Vo svojom veku má herečka postavu dvadsiatky a napriek celulitíde by mnohé určite jej postavu brali všetkými desiatimi. Jennifer však pravidelne bojuje so svojimi nedokonalosťami a na celulitídu má osvedčený recept. „Denne musíte zjesť veľa orechov a čerstvých rýb, tým si zlepšíte krvný obeh a pokožka dostáva potrebné živiny,“ radila nedávno v jednej televíznej šou.

KATIE PRICE

Herečka, speváčka, modelka, podnikateľka, matka... Pre mnohých však najmä umelohmotná Barbie, ktorá sa bežne na ulici povaľuje opitá a ukazuje nohavičky a celulitídu. Katie pravidelne tvrdí, že život si treba užiť naplno a na jej postave a celulitíde sa to prejavuje čoraz intenzívnejšie...

KELLY BROOKS

Jedna z najkrajších anglických modeliek s dokonalými ženskými krivkami má takisto problémy s pomarančovou kožou Jej husté vlasy, bujné poprsie a krásna tvár však zatiaľ spoľahlivo odvádzajú pozornosť a tak si priehlbinky na jej stehnách až tak často nevšímame.

KIM KARDASHIAN

Do jej zadných partií sa pomarančová koža zahryzla nemilosrdne. „Pracujem na sebe každý deň a napriek tomu mám ovisnuté stehná a celulitídu,“ potvrdila nedávno Kim, ale našla aj spôsob, ako s tým zabojovať. „Vyhľadajte na vašom tele všetko to, čo je najlepšie a venujte sa svojim kľúčovým proporciám Dávam si záležať, aby vynikol môj štíhly pás, pekné prsia a štíhle lýtka. Všetko ostatné pri nich zanikne.“

PAMELA ANDERSON

Sexbomba vraj trpela celulitídou odjakživa, boli to však šikovné ruky maskérky, ktorá jej slabé miesta dokonale retušovala už v časoch nakrúcania Pobrežnej hliadky. „Viem, že nohy sú mojou slabinou,“ priznala nedávno Pamela v médiách. „Preto sa snažím behať dlhšie trate a keď to nepomôže, urobím to isté čo s perami, alebo prsiami.“ Plastickí chirurgovia si teda opäť slušne zarobia.

PAULÍNA POŘÍZKOVÁ

Dáme po päťdesiatke by sa už mohlo čo-to odpustiť, bývalá topmodelka však nedávno priznala farbu. „Komplimenty na moju postavu sú fajn, dúfam však, že ma nikto neodfotí tak, ako skutočne vyzerám – aj s celulitídou a ostatnými kozmetickými nedostatkami.“ Paulína je propagátorkou lymfatickej drenáže, vďaka ktorej je telo pružné a vo forme aj vo vyššom veku.

Celebrity Cellulite - Nobody's Perfect

- - Inzercia - -