Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Zásnubný prsteň. Poradňa pre tých, ktorí sa na to chystajú, aj tých, ktorí to vtedy nestihli

január 29, 2020 - 12:23
Klasická klenotnícka poučka hovorí, že hodnota zásnubného prsteňa sa má rovnať trojnásobku mesačného platu nastávajúceho. Samozrejme, vážení páni, toto pravidlo môžete pokojne dobrovoľne znásobiť. Vašej štedrosti a galantnosti sa nebude brániť žiadna žena na svete.
Foto: 

Fotografie celebritnej ručičky s dokonalou manikúrou a neprehliadnuteľným zásnubným prsteňom v spoločenských rubrikách vždy zbadajú všetky ženy. Všetky do jednej by chceli byť na mieste Jennifer Lopez, Kim Kardashian či Dominiky Cibulkovej.

Páni, ste úspešní a pred vami je celý svet, tak ukážte jemu a aj vašej milovanej, aká je pre vás dôležitá. Urobte to výnimočným zásnubným prsteňom.

S prsteňom ALO Cinderella Kiss sú láska a dobrý vkus určite neprehliadnuteľné. Veď aký kameň by najkrajšie vystihol najsilnejší cit, ak nie vzácny ružový diamant? Taký vzácny, akým je pre mužov ich partnerka.  Nádherný výbrus ružového diamantu spočíva vo vášnivom objatí diamantov všetkých možných tvarov. Náznak ružového zlata v kombinácii s bielym svedčí o tom, že klenotník sa s týmto kúskom doslova pomaznal. 

Aj keď je krása tohto šperku neodškriepiteľná, niektoré dámy by dali možno prednosť niečomu menej okázalému. Takým je prsteň ALO Eternal Joy. Elegantná klasika, ktorou žiadnu ženu nesklamete. Pri pohľade na čarovný jednokarátový diamant v bielom zlate je jediná správna odpoveď: „Áno.“

 

 

Život prináša dni pokojné, ale i búrlivé. Väčšinou je na žene, aby sa obetovala pre blaho rodiny. Porodí dieťa, stará sa o partnera a udržuje teplo domova. Takže aký šperk za aký násobok platu si zaslúži žena, ktorá vytvára rodinné zázemie celý život? Ktorá po boku muža zdieľa všetky jeho vzostupy i pády?

Máte pravdu, taký drahý šperk neexistuje.

Ale mohli by ste to skúsiť exkluzívnym náramkom ALO Eternal Glow. Minimálne by ste sa  k tomu priblížili. Je hodný svojho mena Večná žiara. Niekoľko desiatok nádherne žiariacich farebných diamantov v bielom zlate rozžiari oči každej ženy. Zaručene vám odpustí aj malé prehrešky, ktoré sa určite za roky spolužitia nazbierali.

 

 

A rada na záver: Viete, na ktorej ruke sa nosí snubný prsteň?

Je to jedna z najvyhľadávanejších tém na Slovensku na jar a pred koncom roka. Takže pamätajte: Zásnubný prsteň patrí na prstenník ľavej ruky!

Katka je jedna z nás. Žena, ktorá zo všetkého najviac miluje svoju rodinu. Žije v slovenskom meste strednej veľkosti, každý deň chodí do práce, záhradu má viacej dekoratívnu ako úžitkovú, rada vymýšľa recepty, má rada módu a dizajn a občas si rada píše postrehy o svete, o ľuďoch a o vzťahoch. Pre vás píše seriál o šperkoch. O tých zážitkových aj o tých skutočných.

- - Inzercia - -