Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Aké šperky sa hodia k farbe roka 2020?

február 22, 2020 - 15:00
Ak sledujete módu, pravdepodobne vám neušlo, že modrá farba má tú česť byť farbou roka 2020. Je to skvelá správa pre všetkých, ktorí radi nosia šperky. Hlboká modrá farba oblečenia im totiž umožní vyniknúť v plnej kráse.
Foto: 

Ľadová kráľovná

Klasická modrá je stelesnením jednoduchej elegancie. Má výhodu v tom, že je univerzálna a ľahko sa kombinuje. Modrú farbu radíme do studenej škály farieb. Svedčí jej napríklad kombinácia s červenou, čiernou alebo bielou (prípadne so všetkými menovanými), ale pokojne si vystačí aj sama so sebou.

Ak sa vám páči tak trochu chladná kráľovská elegancia, zvoľte k modrej šperky z bieleho zlata, aké ponúka napríklad značka ALOve. Ľadovú krásu modrej zjemní drobná snehová vločka z bieleho zlata so vsadeným diamantom, ktorá sa na vašom krku bude vynímať, akoby bola skutočná. A ak ste skôr hravý typ, navrstvite vločku spolu s milým tučniakom.     

Luxusná kombinácia

Celkom iný efekt dosiahnete, ak skombinujete modrú s farbou klasického žltého zlata. Namiesto mrazivej krásy nastupuje impozantný luxus, obľúbený nielen v móde, ale aj v interiérovom dizajne. Ale pozor, viac svedčí mladším ročníkom. Zrelým ženám môže kombinácia modrej a zlatej pridať pár rokov navyše. Situáciu však vyriešite aj mladistvým zlatým šperkom. K modrému saku sa bude napríklad skvele hodiť náhrdelník s diamantom Circle, ktorý bude znázorňovať vaše osudové písmeno. Alebo číslo? To už je len na vás.

Nežná súhra

Ak tento rok chystáte svadbu a ste otvorená farebným experimentom, pouvažujte nad farebnosťou modrá a rose gold. Vyzerá veľmi efektne a romanticky. Modrá symbolizuje večnosť a pokoj, ružovozlatá zase prináša jemnosť a nehu. Spolu tvoria dvojicu farieb ako stvorenú pre slávnostné momenty. A kým budú svadobné agentky zdobiť sálu, seba môžete ozdobiť náhrdelníkom alebo náramkom z ružového zlata. So symbolom, ktorý vyjadruje večnosť vašej lásky, a so vsadeným nežným diamantom.

Viac inšpirácií nájdete na www.alove.sk

- - Inzercia - -