Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Nosíte krížik? Jeho význam nemusí byť len kresťanský

marec 02, 2020 - 13:00
Milujete mystiku, tajomné odkazy s tisícročnou múdrosťou ukryté v symboloch? Potom isto viete, že podstatu symbolov môžu objaviť len tí, ktorí uveria ich významu. A že skutočná moc symbolu sa prejaví vtedy, keď ho budete nosiť pri sebe ako svoj talizman alebo amulet. Napríklad v podobe krásneho šperku.
Foto: 

Sila symbolov

Česká klenotnícka značka ALOve vie, aké dôležité sú symboly. Venuje im preto celú kolekciu Symbols. Majstrovsky zručným spracovaním ich povyšuje na skutočné drobné klenoty, ktoré vás budú sprevádzať celý život bez ohľadu na to, či ich budete ukazovať svetu, alebo nosiť ukryté vo vrecku. Každý šperk ALOve obsahuje diamant. Dodáva mu jemnú iskru a ligot, ktorý jeho hodnotu len znásobuje a akosi nabáda na prvú možnosť.

 

Dokonalé spojenie

V našich zemepisných šírkach je najpoužívanejším symbolom kríž. Spája sa s kresťanskou vierou a ukrižovaním Spasiteľa, ktorý sa obetoval za hriechy ľudstva. Málokto však vie, že kríž má aj iný ako náboženský význam. Vodorovná línia je totiž prastarým znamením stability, označuje pokojnú hladinu či horizont. Vertikálna línia zase označuje gravitačnú silu, ktorá pôsobí na všetko na Zemi. Spojením týchto dvoch línií vzniká kríž ako spojenie božského a ľudského, akýsi konflikt sveta snov a reality, bez ktorého by život nemohol existovať.

 

Váš osobný talizman

Vyberte si aj vy svoj krížik s diamantom z dielne ALOve. Je na vás, či sa rozhodnete pre jednoduché línie kríža Cross, ktoré nádherne vyniknú na krku aj na zápästí, alebo preferujete nežné oblé tvary na náhrdelníku Glamour Treasure. Možno vás osloví krížik Faith s rozšírenými okrajmi inšpirovaný keltským umením, ktorý môžete nosiť na trendovej farebnej šnúrke. Ponorte sa do tajov symboliky a vyberte si vlastný ochranný talizman, ktorý bude len váš. Každá žena si predsa zaslúži ochranný amulet. A každá si tiež zaslúži diamant.

 

 

Viac inšpirácií nájdete na www.alove.sk.  

- - Inzercia - -