Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavský chlapčenský zbor hľadá talenty

máj 14, 2020 - 15:14
Online konkurz – to naozaj? Čo všetko môžeme robiť online? Hoci aj chodiť do práce a do školy, navštíviť svetové koncertné sály či operné domy, pozrieť si vynikajúce divadelné predstavenie... ale konkurz?
Foto: 

A predsa je to možné. Z domu, možno z detskej izby alebo z obývačky, v papučkách a držiac maminu ruku. Stačí sa pripojiť cez skype alebo whatsapp a pekne zaspievať. Najskôr sa však treba prihlásiť.

A prihlásiť sa na konkurz do Bratislavského chlapčenského zboru  je teraz skutočne jednoduché! 

Pre vášho 7-8 ročného talentovaného synčeka to môžete urobiť prostredníctvom stránkywww.najjednoduchsiavec.sk   Pre školský rok 2020/2021 otvárame až 20 miest. 

Spolupráca s hviezdami, cesty po svete

Po úspešnom vykonaní konkurzov čaká spevákov v tomto špičkovom slovenskom telese spolupráca s našimi i zahraničnými umelcami (zbor spolupracuje s hviezdami klasickej i populárnej hudby), ale aj veľa koncertných ciest.

Bratislavský chlapčenský zbor koncertoval takmer vo všetkých európskych metropolách, tlieskalo mu publikum v USA, Kanade, v Japonsku aj na Taiwane, v Izraeli aj na Cypre. Benefitom členstva v zbore je tiež možnosť stáť na prestížnych pódiách a spolupracovať so Slovenskou filharmóniou a Slovenským národným divadlom. Absolventi zboru neskôr oceňujú tiež priateľstvá na celý život a množstvo skúseností, predovšetkým zmysel pre zodpovednosť a tímovú prácu.

Víťazstvá v súťažiach

Bratislavský chlapčenský zbor existuje už 38 rokov. Počas svojho pôsobenia sa stal rešpektovaným európskym telesom, ktoré má na svojom konte absolútne víťazstvá v súťažiach a spoluprácu s Viedenskou štátnou operou, Konzerthausom, newyorskou Carnegie Hall, hamburskými symfonikmi a mnohými ďalšími. Vedie ho jeho zakladateľka a oceňovaná dirigentka Mgr. art. Magdaléna Rovňáková, ArtD., spolu so svojím synom MgA. Gabrielom Rovňákom ml., PhD. Zbor má tri profesionálne hlasové pedagogičky, ktoré sa chlapcom venujú po vokálnej stránke.

 

- - Inzercia - -