Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Začíname! Inšpirujte sa letnou módou z bratislavských ulíc

júl 01, 2020 - 10:00
Od dnešného dňa vám budeme počas celého leta prinášať módne tipy na skvelý letný outfit priamo z ulíc miest. Začíname naším hlavným mestom a kamarátkami Simonou Kupčekovou a Frederikou Šáchovou, ktoré našu novú rubriku odštartovali lepšie, než sme čakali.
Foto: 

Simona a Frederika sú dlhoročné kamarátky, študentky, ktoré sa však spoznali vďaka modelingu a hostessingu. Mali sme to šťastie, že Frederika sa práve vracala s kufrom plným oblečenia z Bratislavy do Piešťan, kde býva a k dispozícii tak mala hneď niekoľko rôznych outfitov.

To sme s naším fotografom samozrejme využili, veď bol aj krásny, slnečný deň, priam stvorený na fotenie. Ako sme sa od dievčat dozvedeli, najviac preferujú športovo-elegantnú módu, no nebránia sa ani módnym výstrelkom. Dievčatá vzbudzovali veľkú pozornosť okoloidúcich, boli uvoľnené, šťastné, smiali sa a tešili, že výberom svojho oblečenia môžu inšpirovať aj vás, naše čitateľky. :-)

Simona Kupčeková

Mladučká brunetka, študentka UK v Bratislave, pôsobí doslova étericky a jednou z jej najväčších predností sú jemné črty tváre a nádherné vlasy. Ako nám priznala, žiadnu špeciálnu starostlivosť im však nevenuje. Uprednostňuje pohodlné oblečenie z bavlny, ideálne sukne a šaty, ku ktorým pri prechádzkach mestom najradšej ladí športové tenisky. Na nábreží Dunaja nám Simonka predviedla tieto kúsky.

Frederika Šáchová

Frederiku objektív miluje a je si toho vedomá. Sebavedomá brunetka, ktorú sme zastihli práve na ceste domov, si fotenie veľmi užívala. Štýlové kúsky, ktoré sme našli v jej kufri, svedčia o tom, že ako ryba vo vode sa cíti v priliehavých kúskoch, ktoré dokonale zvýraznia jej štíhle krivky.  Mimochodom, upútali vás Frederikine dlhé vlasy? Prezradila nám, že ich dĺžku si necháva zámerne a vždy, keď jej po niekoľkých rokoch od ostrihania po plecia opäť dorastú, ich daruje.

Ďakujeme dievčatá! ♥

Majte sa na pozore, nabudúce môžeme osloviť aj vás. V prípade, že by ste sa chceli pochváliť a inšpirovať outfitom i naše čitateľky, napíšte nám na adresu office@starproduction.sk.

Autor fotografií: Ramon Leško

- - Inzercia - -