Dnes je utorok, 30.november 2021, meniny má: Ondrej, Andrej
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Tip na výlet? Bratislava pripravuje bezplatné prehliadky

júl 03, 2020 - 09:50
Bratislavská organizácia cestovného ruchu Bratislava Tourist Board (BTB) ponúka bezplatné prehliadky hlavného mesta. Cykloprehliadky a pešie prehliadky so sprievodcami organizujú počas celého leta.
Foto: 

"Počas celého leta BTB spolu s bratislavskými sprievodcami prinesie bezplatné cykloprehliadky a pešie prehliadky v slovenskom jazyku, na ktorých bude možné spoznať zaujímavé miesta Bratislavy," informuje Maroš Plitko z BTB. Prvé prehliadky štartujú 4. júla a 5. júla a každý týždeň budú postupne pribúdať ďalšie.

Ide o pokračovanie projektu Turistom vo vlastnom meste, ktorý organizácia BTB spustila počas koronakrízy sériou 15 virtuálnych videoprehliadok. "Bratislavská organizácia cestovného ruchu pozýva na prehliadky nielen klasických pamiatok, ale hlavne mestských častí, ktoré ukrývajú mnoho zaujímavého," vysvetľuje Plitko.

Cykloprehliadky sa konajú v spolupráci s cyklokoordinátorom Hlavného mesta SR Bratislava. Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby SR. Bližšie informácie o jednotlivých prehliadkach, termíny a rezervačné formuláre záujemcovia nájdu na stránke www.visitbratislava.com/prehliadky.

- - Inzercia - -