Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Príbeh: Nádej zomiera posledná

august 06, 2020 - 14:00
Petra nemala na mužov dobrý nos. Vždy sa namočila do vzťahu, ktorý jej v podstate nevyhovoval a ničil ju. Sama vychovala dcéru, keď v ich rodinnej spálni trávil jej vtedy manžel čas s inou ženou.
Foto: 

Rozviedla sa a podľa vzoru silná žena prežívala s dcérou najkrajší život aký jej mohla zabezpečiť. Potom ako jej exmanžel odmietol zoznámiť svoju biologickú dcéru s jeho ďalšou rodinou, Petra celkom vytriezvela. To nevedela, že to pravé orechové ešte len príde.

Keď mala Petrina dcéra Romana dvadsať rokov, Petra stretla toho pravého. Bola uveličená, napriek tvrdým skúsenostiam lietala v oblakoch a verila v krajšiu budúcnosť. Po krátkom čase otehotnela. Myslela si, že jej druhé dieťa bude tak ľahko vychovateľné ako Romana, s ktorou mali ako matka a dcéra idylický vzťah. Malá Noah však mala vietor vo vlasoch, túlavé topánky a bujnú fantáziu. Po trhovisku behala ako splašená a matke sťažovala situáciu kde mohla. Otec sa jej venoval, ale to bolo všetko. Spolužitie partnerov dostalo vážne trhliny.

„Našla som mu v počítači fotografie nahých zrelých žien“, plakala pri víne. Zrelé ženy to neboli krásne štyridsiatničky v Petrinom veku. Boli to šesťdesiat, sedemdesiatročné dámy odhalené na celom tele vo zvodných polohách. To bola slabosť Petrinho manžela. Dá sa s tým žiť normálny, slušný partnerský život na dlhé lakte? Petra si odpovedala sama. Napriek tomu, že bola zo strany partnera hmotne zabezpečená, zvolila už druhý krát vo svojom živote osamelý život rozvedenej ženy. Nedávno sme ju o polnoci, keď sme išli z nejakej kultúry, stretli v uliciach Starého mesta s ďalším vyvoleným. Teraz to už naozaj musí vyjsť. 

- - Inzercia - -