Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Láska v ponímaní šperkárky Denisy Čimo

august 20, 2020 - 16:00
Z hviezd prichádza to, ktoré nemožno opísať slovami, to, ktoré je najvyšším zmyslom ľudského i všetkého bytia, to, ktoré je všadeprítomné a večné....je to láska.
Foto: 

Láska hýbe celým svetom, aký význam má vo vašom živote?

Pre mňa je LÁSKA všetko. Bez nej neviem žiť, potrebujem ľúbiť, potrebujem byť ľúbená, potrebujem ju rozdávať všetkým najbližším okolo seba. Pravá Láska by nemala poznať prekážky, jazyk či vieru. Raz mi jeden človek, ktorého si veľmi vážim a vďačím mu za svoje zdravie, ktoré mi liečil v minulosti práve kameňmi, krištáľmi, s ktorými pracujem povedal: „Deniska je jedno ako to, v čo veríte nazvete, či Boh, či hviezdy, dôležité je, že veríte a máte vieru.“

1.jpg

Denisa
Foto: 
Archív D.Č.
Ako sa prejavuje vo vašej tvorbe?

Láska je úzko spätá s mojou tvorbou. Prelína sa pracovný život s osobným na tému „Láska“. Moja tvorba mi doslova priniesla lásku. Sen, pieseň, kamene, šperk... Najprv bol sen. Každý z musí mať najprv sen a potom nám ho vesmír môže zrealizovať. Nikdy som nečítala, neštudovala, nikoho nepočúvala či neučila sa od niekoho tieto „zázraky“. Jednoducho som to mala od mala. Po niečom som túžila, tak som si pustila ešte vtedy walkman a snívala som. A splnilo sa. Takže základ je mať predstavu. Ak ju nemáte, tak nie je správny čas na váš sen. Mám veľmi dobrú intuíciu a práve ametyst mi priniesol intuitívny sen.

img-20200818-wa0002.jpg

Foto: 
Archív D.Č.

Ak by ste lásku vyjadrili kameňom, ktorý by to bol? Ktorý môžeme použiť, ak s ňou chceme “čarovať”?
Však nikdy mi nesmie chýbať pyritové srdiečko. Lebo pyrit som ja. Je to základ, je to naozaj môj talizman. Pyrit nám prináša naše sny a podľa toho čo chceme, pridávam ostatné kamene do šperkov. Keď túžime po láske, „čarujem“ s ruženínom. 

img-20200819-wa0005.jpg

Foto: 
Archív D.Č.
Akým jazykom lásky komunikujete s vašimi najbližšími? Ktoré spôsoby vyjadrovania sú vám najbližšie?
Slovo „ľúbim ťa“ bolo určite prvé slovo, ktoré som počula z úst môjho nebohého ocka. Je to slovné spojenie, ktoré používam denne. Poviem ho svojim deťom, snúbencovi, rodine či priateľom. To ako sme od mala vedení rodičmi, tak sa to všetko odráža v našom živote. Ja som veľmi vďačná za toto „otcove vedenie“.

img-20200818-wa0004.jpg

Foto: 
Archív D.Č.
Ktorá životná situacia vo vás vyvoláva hrejivé pocity?

Najradšej mám objatie. Pritúliť sa k láske a k deťom, či k mojim všetkým minerálnym srdciam alebo byť jednoducho v prítomnosti mojich najbližších. Za najemočnejšie situácie považujem moje prehliadky. Dávam zo seba v ten deň všetko. Potom ešte týždne žijem z tých krásnych pocitov, keď vidím dámy spokojné, žiarivé, odchádzať s mojimi šperkami.

logo.jpg

Foto: 
Archív D.Č.

https://www.facebook.com/denisa.cimo  

https://www.facebook.com/mymiraclesjewelry 

https://www.instagram.com/denisacimo/

https://www.mymiracles.eu/

Telefonický kontakt: 0905 / 223 540

https://www.facebook.com/photobyclaudia

- - Inzercia - -