Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Moderný výkon v štýlovom prevedení

január 21, 2021 - 15:36
Kto povedal, že notebook musí byť nudný? Lenovo prináša novinku Yoga Slim 7, ktorá si vás okamžite získa nielen kvalitnou výbavou, ale najmä možnosťou zvoliť si textilný kryt s jedinečným dizajnom.
Foto: 
Lenovo

Oživte si prvotriedne hliníkové telo výkonného notebooku Yoga Slim 7 textilným krytom. Odolá nielen ohňu, ale nechcenému poškriabaniu. Váš pracovný nástroj sa tak zrazu premení na unikátny kúsok, pri ktorom zblednú závisťou aj vaši kolegovia. Okrem textilného krytu máte na výber aj tri zaujímavé odtiene – šedej, fialovej či prírodnej zelenej.

Vo vnútri Yoga Slim 7 ukrýva kvalitnú výbavu určenú na náročnú prácu a zložité úlohy. Lenovo však myslelo aj na zábavu, a tak si filmy užijete na 14 palcovom displeji s rozlíšením až 4K a skvelým systémom predných reproduktorov Dolby Atmos s podporou 3D zvuku.

Na jedno nabitie tento štýlový kúsok vydrží až 14 hodín, podpora rýchleho nabíjania vám dodá 80% kapacity batérie už za hodinu.

Úžasným pomocníkom počas náročných dní je podpora hlasovej asistentky Alexa, s ktorou si môžete precvičiť svoju angličtinu a ktorá na vaše oslovenie zareaguje aj v režime spánku.

Zistite viac na lenovo.sk

- - Inzercia - -