Dnes je utorok, 19.október 2021, meniny má: Kristián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Buďte výnimočná aj vďaka notebooku

január 25, 2021 - 18:00
Ukážte celému svetu, že ste iná ako ostatné. Využívajte na prácu či zábavu jedinečný Yoga Duet 7i od Lenovo, ktorý v sebe skrýva výkonný tablet a notebook v jednom. Okrem unikátneho zariadenia vám značka ponúka na výber aj dve farby, ktoré ľahko zladíte so svojim štýlom.
Foto: 
Lenovo

Váži len 1,16 kilogramu a ukrýva v sebe viac, ako ste si mysleli. Jedinečný Yoga Duet 7i vám prináša v kompaktnom prevedení výkonný notebook, s ktorým zvládnete nielen náročné pracovné úlohy, ale oddýchnite si aj pri obľúbenej hudbe či videách.

Rada kreslíte?

Tak potom určite oceníte inovatívne pero Lenovo E-Color, s ktorým si pohodlne na 13 palcovom displeji načrtnete alebo nakreslíte čokoľvek. Váš výtvor jednoducho prenesiete do grafických programov alebo len pošlete cez email alebo sociálne siete.

Cestujete?

Desiata generácia procesorov Intel a funkcie umelej inteligencie sa podpísali na dlhšej výdrži batérie, čo na cestách istotne oceníte. Lenovo udáva hodnotu 10,8 hodiny na jedno nabitie, ak by vám to bolo málo, vďaka USB-C portom podporujúcich rýchlejšie nabíjanie, si notebook nabijete oveľa rýchlejšie. Ďalšia vec, ktorú na cestách oceníte je konektivita. Či už prostredníctvom WiFi 6 alebo  4G LTE pripojeniu.

Milujete filmy?

Premeňte si Yoga Duet 7i na domáce kino. Sledujte milované filmové klasiky či seriály na 13 palcovom displeji v 2K rozlíšení. O dokonalý zvukový zážitok sa postarajú reproduktory Dolby Audio™ a šikovný zosilňovač.

Zistite viac na lenovo.sk

- - Inzercia - -