Dnes je nedeľa, 26.september 2021, meniny má: Edita
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Pracujte kreatívne s výnimočným notebookom

marec 30, 2021 - 18:00
Hľadáte unikátne zariadenie pre jedinečnú a cieľavedomú ženu. Lenovo Yoga 9i bola vytvorená pre vás, aby ste zvýšili svoju kreativitu s inteligentným a štýlovým pomocníkom. Žiarivé farby, ohromujúci zvuk a prepracovaný dizajn s vami udržia krok v práci, na cestách či pri oddychu.
Foto: 
Lenovo

Zoznámte sa s Lenovo Yoga 9i. Nadčasové a výkonné zariadenie so 14 alebo 15-palcovým displejom v sebe ukrýva výkonný mobilný procesor Intel Core i7 11. generácie. To zaručuje plynulé striedanie pracovných povinností a relaxu aj pri filmovom maratóne bez prerušenia či spomalenia. Pri sledovaní filmov vám Yoga 9i poskytne veľkolepý zážitok z farieb na 4K displeji a vďaka trojrozmernému zvuku získate kino zážitok aj z pohodlia obývačky. Obrazovku lemuje tenučký rám z hliníka, čo zaručuje jeho odolnosť a zväčšuje plochu zobrazenia pre komfortné sledovanie.

Funkčnosť, dizajn a kreativita v jednom

Nechajte sa uniesť kreativitou s notebookom, ktorý sa jednoducho prispôsobí vašim potrebám. Lenovo Yoga 9i je dostupný v čiernom vyhotovení s koženým krytom. Kožený dizajn evokuje prémiovosť a luxus. Yoga 9i vám vie poskytnúť širokú škálu využitia. Dokážete ho použiť ako štandardný notebook, v režime stan, ak potrebujete kresliť alebo v režime tablet v pohodlí domova na pozeranie filmov či čítanie kníh alebo novín. Zároveň máte k dispozícii  vstavané pero, ktoré je možné dobiť priamo v zariadení. Lenovo Yoga 9i sa vám prispôsobí nech ste kdekoľvek, môžete editovať súbory, písať si poznámky či zaznamenávať zaujímavé nápady.

Bezpečný notebook, ktorý reaguje na jemný a citlivý dotyk

Touchpad na notebooku nie je mechanický, naopak má tlakové senzory a dotykovú spätnú väzbu. Vďaka splývaniu touchpadu s plochou pod klávesnicou je jeho používanie príjemné a veľmi ľahko sa naň zvyká. Kvalitu zariadenia dopĺňa aj presný ultrazvukový snímač odtlačkov prstov, ktorý perfektne funguje pri vašom dotyku. Rovnako citlivý je aj displej notebooku. Pocit bezpečia poskytuje už predinštalovaná aplikácia Glance, ktorá vás upozorní ak vám niekto pozerá cez plece alebo ak odídete od notebooku.

Pracujte naplno

Vysokorýchlostné pripojenie Thunderbolt 4 zabezpečí spoľahlivý prenos a WiFi 6 sa postará o rýchle pripojenie k internetu. 14-palcová Yoga 9i s váhou len 1,44 kg sa tiež veľmi rýchlo nabíja pomocou Rapid Charge Boost a poskytne vám až 13 hodín prevádzky. Vďaka optimálnemu výkonu a inteligentnému chladeniu reguluje svoj výkon, čím sa predlžuje výdrž batérie.

Lenovo Yoga 9i tiež prichádza s dvojročnou prémiovou službou Lenovo Premium Care, vďaka ktorej máte zabezpečenú komplexnú podporu servisu.

Lenovo Yoga 9i je stvorená pre tých, ktorí od notebooku vyžadujú rýchlosť, presnosť a štýlový dizajn.

- - Inzercia - -