Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Veríš na princa na bielom koni?

máj 05, 2021 - 17:52
Stále veríš, že existuje princ na bielom koni, ktorý príde a zachráni tvoj malý súkromný svet? V tom prípade mám pre teba radu, radšej stav na realitu.
Foto: 
pexels.com

Ono, v samotnej podstate je fajn mať pozitívny rozhľad, veriť na osud a podobné veci, no taktiež treba vedieť zakotviť v prístave zvanom skutočnosť, pretože inak sa môže stať, že sa škaredo popáliš. Kto je teda legendárny princ na bielom koni?

Hádam už sme sa všetky zmierili s faktom, že nie sme Snehulienky, Popolušky a ostatné, spočiatku nešťastné ukrivdené dievčence, ktoré našli životné šťastie v náručí vysnívaného chlapa a rovno v prepychovom paláci. Princ na bielom koni teda predstavuje dokonalú maketu muža, ochotného dať nám prvé a posledné nech už to stojí čokoľvek.

Úprimne? Po tomto svete ich chodí neúrekom. Ja viem, teraz si istotne hovoríš: „Určite, preto som na žiadneho nikdy nenarazila,“ respektíve „prečo potom narážam na samých klamárov...“ Žiaľbohu žijeme v dobe, ktorá je tak rýchla, až sa jej každý z nás dobrovoľne nasilu prispôsobuje. Najradšej by sme mali všetko vybavené do sekundy, nemuseli na nič čakať a bez ohľadu na to, či sa nám to páči alebo nie, vo vzťahoch k tomu pristupujeme rovnako.

Očakávaš, že ktokoľvek ti príde pod ruku sa od začiatku osvedčí a ty si vyhrala hneď na prvú. Dokonalý partner ale neznamená fajku pri všetkých podmienkach, ktoré máš spísané na svojom pomyselnom liste „Toto musí spĺňať môj budúci manžel,“ pretože ako sme si hovorili už snáď miliónkrát, dokonalosť v globále neexistuje. Máš dojem, že tvoj partner si zaslúži prívlastok dokonalý? V poriadku, máš pravdu, ibaže je dokonalý pre teba. Pre iných byť nemusí ani z ďaleka. Chápeš o čom hovorím?

Summa summarum, z každého muža sa môže stať okúzľujúci princ. Zrejme nepríde na koni, ale na aute, bicykli či motorke, nebude mať zlatom vykladaný plášť, ale obyčajnú rifľovú bundu, no to, ako sa budeš pri ňom cítiť prebúra všetko. Odlož rozprávkové predstavy a začni veriť na silu reálneho muža.

- - Inzercia - -