Dnes je streda, 22.september 2021, meniny má: Móric
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Profesionálny výkon a dokonalé farby

jún 10, 2021 - 13:00
Ovládajte multitasking na špičkovej úrovni spolu s notebookom Yoga Slim 7 Pro. Zvýšte vašu kreativitu a efektivitu vďaka inteligentným technológiám, ktoré sú ukryté v modernom notebooku.
Foto: 
Lenovo

Objavte dokonalý svet presných a ničím neskreslených farieb, ktoré zaručuje použitá technológia Dolby Vision na naozaj veľkorysom monitore 16:10, ktorý má navyše aj bezchybný jas. Jemné rozlíšenie – až 2880x1800 pixelov vykreslí aj ten najmenší detail, preto vám nič dôležité určite neunikne. Yoga Slim 7 Pro vás vďaka svojim reproduktorom Dolby Atmos poteší aj kvalitným audio zážitkom.

Nadčasový a funkčný dizajn

 

Telo ľahučkého notebooku je vyrobené z prvotriedneho hliníka, ktorý zaručí jeho odolnosť pred tvrdými nárazmi. Yoga Slim 7 Pro je dostupný v dvoch farebných prevedeniach – sivej a striebornej. Sofistikované detaily zahŕňajú napríklad aj podsvietenú klávesnicu s inovovanými dizajnovými tlačidlami, vďaka ktorým je zabezpečené jednoduché a najmä pohodlné písanie, a to aj v nočných hodinách. Ďalšou skvelou inováciou je väčší touchpad na ľahšiu prácu s notebookom.

Produktivita a efektivita vďaka inteligentným technológiám

 

Yoga Slim 7 Pro sa vďaka svojej váhe a veľkosti považuje za skvelého pomocníka vo voľnom čase, ale aj pri práci. Na procesory v zariadení sa môžete spoľahnúť a podržia vás aj pri náročnejších úlohách za pracovným stolom, ako aj na cestách. Notebook je optimalizovaný pomocou technológií, ktoré ovládajú strojové učenie a ponúkajú rýchlu odozvu v spojení s intuitívnym a najmä spoľahlivým výkonom. Ak hľadáte zariadenie, ktoré neprekvapí práca na viacerých projektoch súčasne, tak Yoga Slim 7 Pro je tou správnou voľbou. 

Spoľahlivosť a bezpečnosť zároveň

 

V notebooku Yoga Slim 7 Pro sa ukrýva umelá inteligencia, poskytujúca neuveriteľnú výdrž batérie, vďaka integrovanému inteligentnému chladeniu. Takto môžete pracovať na projektoch bez prerušenia a bez potreby nabíjania. Následne si viete dobiť batériu pomocou rýchleho nabíjania v priebehu pár minút.

 

Šetrite svoj čas pomocou technológie rozpoznávania tváre, vďaka ktorej sa bezpečne a rýchlo prihlásite do uzamknutého zariadenia. V prípade narušenia súkromia počas pracovania či užívania si filmov alebo seriálov vás senzory upozornia, že vám niekto nazerá cez rameno alebo ak ste odišli od notebooku. Bezpečnosť patrí medzi priority Yoga Slim 7 Pro, a preto robí všetko pre zabezpečenie vášho súkromia.

Yoga Slim 7 Pro je inteligentné zariadenie vhodné pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivý a rýchly výkon do práce, ale aj na využitie vo voľnom čase – na relax, sledovanie obľúbených seriálov či filmov na naozaj kvalitnej obrazovke a výkonnom zariadení.

Viac informácií o Yoga Slim 7 Pro nájdete TU.

 

- - Inzercia - -