Dnes je štvrtok, 27.január 2022, meniny má: Bohuš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vyhrajte Kinder Chocolate s fotografiou vášho dieťaťa

október 26, 2021 - 15:37
Nenechajte si ujsť jedinečnú šancu potešiť celú rodinu balením Kinder Chocolate s fotografiou vašich potomkov! Od 15. 10. do 30. 11. môže až 4 480 z vás získať personalizované balenia Kinder Chocolate. Všetci, ktorí sa do súťaže zapoja, budú mať možnosť stiahnuť si prebal v elektronickej podobe.
Foto: 
Ferrero Group

A čo pre to musíte urobiť? Stačí kúpiť 100-gramové balenie lahodnej Kinder Chocolate, vnútri ktorého nájdete unikátny kód, a ísť na web www.kinder.sk. Zo svojho albumu vyberte tú najobľúbenejšiu snímku vášho potomka a nahrajte ju na stránku spolu s kódom.

Kým za jeden kód získate personalizovaný prebal v PDF formáte na stiahnutie, za dva kódy budete rovno zaradení do zlosovania o Kinder Chocolate, na ktorej bude žiariť úsmev vášho milého dieťaťa v tlačenej verzii. Tá vám bude navyše pohodlne doručená až domov.

Na prebal s tlačenou fotografiou sa môže tentokrát tešiť celkovo 4 480 výhercov. Oproti predchádzajúcim ročníkom súťaže sa víťazné deti neobjavia priamo na predajných čokoládach v obchodoch, ale vďaka personalizovanému prebalu ich dostane oveľa väčší počet výhercov. Unikátna súťaž bude podporená 10-sekundovým TV tagonom, promo obalmi, POS materiálmi a na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

- - Inzercia - -