Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

IMT Smile a Lúčnica pridávajú ďalšie predstavenia

november 21, 2015 - 15:42
IMT Smile a Umelecký súbor Lúčnica sa túto zimu vracajú na koncertné pódiá s veľkolepým projektom Made in Slovakia. A na základe neutíchajúceho diváckeho záujmu pridávajú k doteraz avizovaným predstaveniam ďalšie – 9. januára 2016 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.
Foto: 
 
Hudobno-tanečné predstavenie kapely IMT Smile a nášho národného klenotu Lúčnice videlo doposiaľ už vyše 50 tisíc divákov a túto zimu sa k nim zjavne pridajú ďalšie desaťtisíce. Projekt ovenčený nadšenými reakciami fanúšikov a nadmieru prajnými recenziami odborníkov, ktorí ho označujú za „svetovú show vyrobenú na Slovensku“ či „zážitok na celý život“, ovládol koncertné pódiá minulú zimu a tento rok tomu nebude inak.
 
 
 
Do štartu turné ostáva ešte viac ako šesť týždňov a košická Steel Aréna pomaly začína hlásiť plný stav. Bratislavská Incheba, v ktorej sa v decembri predvedie toto netradičné spojenie moderného a tradičného umenia hneď dvakrát, je na tom podobne. Práve na základe neutíchajúcich žiadostí o ďalšie vstupenky sa organizátori rozhodli pridať ako rozlúčku s projektom ešte jeden termín. Začiatkom nového roka, 9. januára, IMT Smile a Lúčnica vystúpia na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave.
 
 
 
Takýto záujem nečakal ani samotný líder IMT Smile a jeden z producentov projektu, Ivan Tásler: “Do začiatku predstavení ostáva ešte dosť času a my už dlhšie zápasíme s otázkami fanúšikov, či budeme ešte pridávať, že už nevedia zohnať lístky. Konkrétne v Bratislave boli na sedenie už dávno vypredané. Nebolo to jednoduché rozhodnutie, ale napokon sme sa všetci zhodli, že rozlúčiť sa s týmto krásnym projektom na veľkom štadióne, bude takým darčekom pre nás, aj pre fanúšikov.”
 
IMT Smile a Lúčnica pridali aj jeden concert na východnom Slovensku. „Veríme, že opäť zažijeme na východe skvelú atmosféru a spolu s divákmi si to parádne užijeme. Už teraz sa veľmi tešíme.“ Navyše, prvých 300 vstupeniek na státie na toto pridané predstavenie si môžu fanúšikovia zakúpiť za špeciálnu cenu 17 eur, ktorá sa bude po ich vypredaní zvyšovať. 
 
 
 
Made in Slovakia je skutočne výpravný projekt, o čom svedčí aj fakt, že o nezabudnuteľný zážitok divákov sa bude pred a počas predstavení starať takmer 150 členný tím účinkujúcich a organizátorov. Na fanúšikov čaká okrem profesionálnych speváckych a tanečných výkonov aj efektná svetelná show, či jedinečná poschodová a pohyblivá scéna. Oproti minulému roku sa objaví v rámci show dokonca aj pár noviniek v repertoári. Celé predstavenie má aj tentokrát pod taktovkou uznávaný režisér Ján Ďurovčík, bývalý člen Lúčnice a žiak prof. Štefana Nosáľa, umeleckého vedúceho legendárneho súboru. 
 
Okrem pripravovaných štyroch predstavení na Slovensku predstavia IMT Smile a Lúčnica 19.decembra svoj veľkolepý projekt aj divákom v pražskej O2 arene. Vstupenky sú dostupné v predpredaji v sieti Ticketportal.
 
 
 
Termíny predstavení:
 
15. december 2015, 19:00 hod.
- Steel Aréna, Košice
19. december 2015, 19:00 hod.
- O2 arena, Praha
21. december 2015, 19:00 hod.
- Incheba Expo Aréna, Bratislava
22. december 2015, 19:00 hod.
- Incheba Expo Aréna, Bratislava – VYPREDANÉ
9. január 2016, 19:00 hod.
- Zimný štadión O.Nepelu, Bratislava 
 
Predpredaj vstupeniek: www.ticketportal.sk
Viac info na: www.facebook.com/imtlucnica
 
Foto: Katarína Orešanská
Zdroj: Anna Tásler-Onderková – PR manager projektu IMT Smile a Lúčnica

- - Inzercia - -