Dnes je streda, 26.január 2022, meniny má: Tamara
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Robbie Williams rozospieval Bratislavu

apríl 19, 2015 - 10:31
Britský spevák Robbie Williams včera po prvýkrát koncertoval na Slovensku. V rámci turné Let Me Entertain You Tour sa predstavil v bratislavskej Slovnaft Aréne. Vyvrcholením hudobného večera bol duet excentrického speváka s jeho otcom. Možno aj vďaka nemu je Robbie Williams Better Man.
Foto: 
Krátko po ôsmej večer Robbie Williams rozospieval a roztancoval publikum. Spevák s čertovskými rohmi na hlave publikum zabavil nielen spevom, ale aj tanečnými kreáciami či trasením zadkom, čo určite ocenila najmä ženská časť publika. Robbie počas koncertu niekoľkokrát zmenil outfit, napríklad skladbu The Road to Mandalay predviedol vo fraku s bielymi rukavičkami a v sprievode predskokaniek – švédskeho tria Baskery.
 
 
Jedným z vrcholov večera bolo, keď spevák zostal na pódiu s gitarou v ruke a za sprievodu druhého gitaristu rozprával o svojich deťoch. Milujúci otec si tak získal srdcia všetkých prítomných ľudí v Slovnaft Aréne. Ďalšie zimomriavky svojím fanúšikom vytvoril piesňou Better Man, ktorú zaspieval spolu so svojím otcom.
 
Robbie Williams ukázal, že je všestranný hudobník a zabávač, a tiež je on sám je fanúšikom mnohých svetových interpretov. Počas svojho koncertu v Bratislave totiž zaspieval aj hity od speváčky Lorge, Georgea Michaela si U2.
 
 
Koncert, ktorým britský spevák oslávil svoju dvadsaťročnú kariéru, sa páčil nielen prítomným fanúšikom, ale aj samotnému Williamsovi. Na sociálnej sieti Twitter zverejnil odkaz: „Bratislava: boli ste také dobré publikum, pred akým som kedy hral vo svojej kariére. Ďakujem vám za tento večer, nezabudnem.“
 
Zuzana Čapčíková
Foto: Shutterstock, Twitter Robbie Williams, SITA/AP
Video: YOUTUBE

- - Inzercia - -