Dnes je štvrtok, 20.január 2022, meniny má: Dalibor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ (ukončená): Vyhrajte lístky na Bratislavské módne dni

október 10, 2014 - 13:43
Bratislavské módne dni sa o pár dni začínajú a prehliadka jeseň/zima čaká len a len na Vás. Neváhajte a zapojte sa do súťaže, v ktorej môžete vyhrať dva lístky na túto jedinečnú akciu.
Foto: 
Bratislavské módne dni v roku 2014 ponúkajú už po deviatykrát to najlepšie zo sveta domácej i zahraničnej módy. Tento výnimočný projekt, ktorý v sebe spája etablovaných návrhárov spolu s mladými talentovanými dizajnérmi. vznikol v spolupráci Agentúry Promotion a mesačníka La Femme.
 
V roku 2014 prešlo najväčšie módne podujatie na Slovensku s viacerými zmenami. Pribudla nielen samostatná detská módna prehliadka, ale i podujatie, ktoré sa konalo na Hlavnom námestí v centre Bratislavy a bolo určené širokej verejnosti.
  
Hlavnou myšlienkou BMD je dať možnosť a priestor mladým talentovaným módnym návrhárom prostredníctvom projektu "Nové tváre módnej scény". Odborná porota pod vedením výtvarníčky a pedagogičky Ivety Lederer a Simony Vachálkovej, scénickej a kostýmovej výtvarníčky, vyberie z prihlásených uchádzačov tých najtalentovanejších. 
 
To najlepšie zo slovenskej a zahraničnej módy počas jesennej časti Bratislavských módnych dní v bratislavskej Refinery Gallery budete môcť sledovať v ONLINE prenose na Ženskom webe. 
 
Nezabudnite si pozrieť krátke, ale zmyselné upútavky k Bratislavským módnym dňom. Tešíme sa na Vás.
 
Vyhrajte dva lístky na Bratislavské módne dni. Stačí ak odpoviete na jednoduchú otázku. Súťaž trvá do 12. októbra 2014.
 
 
Zdroj a foto: red, SITA

- - Inzercia - -