Dnes je štvrtok, 20.január 2022, meniny má: Dalibor
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ (Ukončená): Vyhrajte lístky na The Tenors v Bratislave!

september 27, 2014 - 10:08
Charizmatická štvorica kanadských spevákov The Tenors opäť zavíta na Slovensko. Po obrovskom úspechu ich minuloročného Vianočného koncertu v Košiciach zaspievajú 23. novembra v bratislavskej Slovnaft Aréne.
Foto: 
Victor Micallef, Clifton Murray, Remigio Pereira a Fraser Walters sú v súčasnosti uznávanými speváckymi osobnosťami, o čom svedčí fakt, že spolupracovali s takými legendami ako napríklad Paul McCartney, Celine Dion, Andrea Bocelli, David Foster, Sheryl Crow alebo s teenegerskom hviezdou Justinom Bieberom. Do svojej šou si ich pozvala Oprah Winfreyovej, otvárali olympiádu vo Vancouveri 2010 a spievali politickým špičkám Barackovi Obamovi, Billovi Clintonovi či Tonymu Blairovi. Po koncerte v Buckinghamskom paláci ich umenie osobne ocenila britská kráľovná Alžbeta II. „Keďže koncert sa uskutoční v aréne HC Slovan Bratislava, dodám, že práve The Tenors otvárali januárový Winter Classic medzi Detroitom a Torontom, ktorý videlo 105 491 divákov, čo je historicky najvyššia návšteva na hokejovom zápase,“ uviedol Ľuboš Virág z agentúry Bonus Vision.
 
 
The Tenors počas svojej kariéry absolvovali viac ako 650 koncertov na významných svetových pódiách ako Kennedyho centrum vo Washingtone, Bass Hall v Texase, Smith Center v Las Vegas, Opera v Tel Avive, Trafalgar Square v Londýn... Na svojom konte majú tri úspešné albumy The Perfect Gift, The Canadian Tenors a Lead with your Heart. „Každý zo štvorice spevákov má za sebou úspešnú sólovú kariéru. Ako majstri rôznych vokálnych štýlov ponúkajú vzrušujúcu zmes klasickej hudby a moderného popu. O ich popularite svedčia platinové platne, vypredané vystúpenia po celom svete, a preto nepohybujeme, že na jedinečný zážitok sa môžu tešiť aj návštevníci bratislavského koncertu,“ zdôraznil Virág.
 
Vstupenky na koncert The Tenors, ktorý si sa uskutoční 23. novembra 2014 v Slovnaft Aréne v Bratislave, si môžete zakúpiť v sieti Tiposticket.  
 
Vyhrajte so ženským webom 2 vstupenky na koncert The Tenors v Bratislave! Odpovedzte na súťažnú otázku a výhra môže byť vaša!
 
Zdroj a foto: Ľuboš Virág

- - Inzercia - -