Dnes je sobota, 31.júl 2021, meniny má: Ignác
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Thomas Puskailer hľadá novú partnerku. Do klipu!

apríl 02, 2013 - 09:58
O Thomasa Puskailera sa ženy doslova trhajú! Presne tak to vyzeralo na konkurze, kde si pozval modelky, herečky aj moderátorky! Spevák, tanečník, model a muzikálový herec si vyberal dievčatá do svojho klipu „Make Believe“. A pomáhala mu pritom dokonca aj manželka!
Foto: 

 

 
„Pred castingom sme robili pár týždňov predvýber, baby nám posielali fotografie. Niektoré dievčatá poznám aj osobne, pretože so mnou pracujú v divadle.  Mám rád prirodzenú krásu. Ženy sebavedomé, s peknými očami a s pozitívnym vzťahom k životu. Všetky boli úžasné a nebolo jednoduché si vybrať.“ Nadšene opisuje šarmantný Thomas Puskailer. 
 
Vždy usmiaty Thomas si za tvorcov klipu vybral mladú dvojicu. Za kameru sa postaví Juraj Mráz a réžie sa ujme Tomáš Mojzeš, ktorý Thomasovi pomáhal aj vyberať dievčatá.
 
„Kritériá na výber dievčat boli jednoduché, musia podať požadovaný herecký výkon. Vyberali sme spoločne s Thomasom. Spolupracuje sa nám super, pretože si rozumieme. Verí vo mňa a v moju kreativitu. Necháva mi voľnú ruku. Tiež spolupracujeme so super ľuďmi, mám super kameramana, takže sa spolu dopĺňame.“ Vysvetľuje režisér  Tomáš Mojzeš.
 
O detailoch klipu Thomas ani režisér nechcú veľa prezradiť. Dej sa bude odohrávať v bratislavskom hoteli NH Gate One a v maďarskom zámku Chateau Földváry. Filmové scény zvýrazní luxusné auto a štýlové oblečenie. Klip plný emócií bude o láske a kríze vo vzťahu. Tú  však Thomas neprežíva, pretože mu pri výbere hlavných predstaviteliek pomáhala dokonca manželka!
„Abbie nežiarli, je úplne v pohode. Pomáha mi vo všetkom, trávime spolu veľa času... Na castingu posudzovala, ktorá žena ku mne najlepšie pasovala ako partnerka,“ smeje sa Thomas Puskailer. 
 
 
Autor: RED
Foto: Propagandahouse, Michal Petrik
 

- - Inzercia - -